Hakkımızda

Hakkımızda

2021 yılında Tarım sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek tarım sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Konya’da kurulmuş olan Agrowin, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek tarım dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Büyük tarım projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren İç Anadolu bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği projeleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Agrowin’in bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Yukarı
WhatsApp Destek
Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen Bize Sorun
Aşağıdaki temsilcilerimden bilgi alabilirsiniz
Agowin Destek
Online